ads
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

سفارش گرافیک ایرانی در محصولات تبلیغاتی

دسته بندی :وبلاگ phototarh 1877

گرافیک ایرانی

گرافیک ایرانی

استفاده از گرافیک اصیل ایرانی

گرافیک و یا همان هنر طراحی زمانی که پایش را به عرصه تبلیغات باز کرد همچو موتور محرکه­ای این صنعت را با سرعت شگرفی جلو برد. دلیل اصلی معجزه­گری ترکیب هنر با تبلیغات به ذوق زیبایی دوستی انسان باز میگردد که سبب شده از همان زمان که در غارها زندگی میکردند ترسیم نقوش برای برقراری رابطه جلوه دیگری داشته باشد. تصویر همیشه توانسته است ثابت کند از کلام شفاهی قوی­تر است.

کتابهای مذهبی را بنگرید؛ همیشه با درج تصاویر در حاشیه متون شکوه بیشتری را نشان میدهند، کتابهای کهن ادبی را درنظر بگیرید در ترکیب با اشکال آیا جذابتر نیستند. بعد از بیان این مقدمه لازم میدانیم مثالهای واقعی از صنعت تبلیغات را ذکر کنیم  که با استفاده از گرافیک جلوه دیگری یافته  و جایگاه عالی‌تری را تصرف کرده­اند.

سفارش گرافیک ایرانی در کارهای تبلیغاتی

گرافیک در صنعت چاپ محصولات تبلیغاتی انعطاف بسیاری از خود نشان میدهد، به­صورتی که با کمک تکنولوژی امروزه طرح لایه­ باز برای محصولات چاپی تبلیغاتی استفاده میشود؛ با کمک طرح لایه باز  دست طراح و مشتریان برای ایجاد خلاقیت و تنوع بسیار باز است.

گرافیک تبلیغاتی

گرافیک تبلیغاتی

 هرقسمتی را که مشتری تمایل داشته باشد و یا طراح بخواهد ویرایش میکنند و یا شخصی ­سازی کرده و از قسمتی برای چاپ چشم­پوشی مینمایند. بدین­ترتیب وقتی شما به­طور مثال سفارش پکیج کارت ویزیت لایه باز میدهید هر قسمتی از آن را میتواند در فایلی که تحویلتان داده میشود همزمان با مرور زمان و یا اقتضای موقعیت ویرایش کنید. دست شما برای خلاقیت و تغییر بسته نیست همیشه امکان تغییر نظر برای همه ما وجود دارد.

انواع محصولات تبلیغاتی اصیل ایرانی

امروزه برای استفاده از تصاویر باکیفیت از سایتهای معتبری چون شاتر استوک استفاده میشود که به علت رایگان نبودن و مشکلات تحریمی برای همه این امکان وجود ندارد؛ اما در صنعت تبلیغات همیشه کسانیکه به کار باکیفیت و رضایت مشتری اهمیت میدهند راهی برای آن پیدا میکنند. این تصاویر اگرچه به تنهایی نمیتوانند یک کار تبلیغاتی را فوق­العاده کنند و باز به گرافیک اصیل ایرانی نیاز است؛ اما باید اذعان کرد بسیار کمک کننده است، لذا هر طراح تیزبین و حرفه ای خوب میداند با  ترکیب این تصاویر و هنر بومی چه شاهکاری خلق کند.

مخصوصا اگر این هنر بومی، هنر اصیل ایرانی باشد که بدون سخن از آن و اشاره به محصولات تبلیغاتی که مزین به این هنر شده­اند،  نمیتوان کلام را پایان داد.

گرافیک لایه باز

گرافیک لایه باز

سفارش پکیج تبلیغات انتخاباتی و ست مذهبی

هنر بومی ما یا همان هنر اصیل ایرانی که همیشه حالت ماورایی داشته است همیشه در آن عشق سخن گفته است و هرکسی که در وجود او  عشق به این فرهنگ مقتدر  میجوشد از آن به راحتی نمیگذرد.

استفاده از پکیج گل و مرغ که از کاشی گرفته تا تزیین کتابهای کهن ما همگی گواه زیبایی و اصالت آن است با گذشت قرنها از تولدش همچنان گزینه عالی برای تکمیل کردن محصولات تبلیغاتی است. یک کارت ویزیت ایرانی  را در ترکیب با این زیبایی محض تصور کنید؛ گل نماد معشوق است و پرنده عاشق شیدا و منتظر میباشد.

استفاده از فتوطرح ایرانی در انواع محصولات تبلیغاتی چه در عرصه تبلیغات و تهیه پکیج تبلیغات انتخاباتی و چه در عرصه ادبی برای تذهیب و چه در عرصه مذهبی برای تهیه ست مذهبی شاهکار است و ما هرچه قدر هم از فرهنگ اصیل ایرانیمان بخواهیم فاصله بگیریم باز زمانی که گرافیک اصیل ایرانی را میبینیم ناخودآگاه در مقابل زیبایی  و شکوه آن زانو میزنیم؛ زیرا هنر ما از دل نشات میگیرد و هر آنچه که از دل براید بر دل نشیند.

phototarh

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:
0